Blockchain Bitcoin Wallet

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.7 MB
  • Version 2.4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Blockchain-UK Limited
Blockchain Bitcoin Wallet Blockchain.info şirketi tarafından İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar da kullanılabilen Bitcoin cüzdanıdır.

Blockchain - Bitcoin Wallet Blockchain.info şirketi tarafından İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar da kullanılabilen Bitcoin cüzdanıdır. Piyasadaki en güvenilir Bitcoin cüzdanlarından biri olarak öne çıkan Bitcoin Wallet uygulaması ile kolayca BTC gönderebilir veya alabilirsiniz. Uygulama ile ayrıca Bitcoin fiyat takibi veya kripto para harcanabilecek yerleri gösteren harita özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 10 milyondan fazla Blockchain cüzdan kullanıcısından biri olabilmek çık tek tıkınız yeterli olacaktır. Sende bu serüvene katıl ve seninde Bitcoin'in olsun. Uygulama tamamen ücretsiz olup ve indirmek sadece birkaç saniye sürer. Bir kaç saniyenizi ayırarak  Bitcoin Wallet uygulamasını edinebilirsiniz. Bitcoin Wallet uygulaması ile kazanacağınız kolaylıklara gelecek olursak; Bitcoin'i dünyadaki herkesle anında gönderebilirsiniz, istediğiniz yerde anında paylaşım yapabilirsiniz. Güvenli basit ve eğlenceli bir uygulama olan Bitcoin Wallet uygulaması ile Bitkolonuza erişebilen tek kişi siz olacaksınız yani güvenlik son derecede üst seviyededir. Uygulamanın dünya standartlarındaki araştırmacılar tarafından güvenlik denetimlerini başarı ile tamamladı. 12 kelime kurtarma öbeği ile sadeleştirilmiş yedekleme ve kurtarma özelliği ile Bitcoin Wallet da ki bilgileriniz hiç bir zaman kaybolmamaktadır. 

Yalnızca izleme amaçlı adreslerden harcama yapılmasını sağlayan Bitcoin Wallet uygulamasında bölgenizdeki Bitcoin tüccarlarına göz atabilir aynı zamanda da istemci tarafında şifreleme ve şifre çözme işlemlerini de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Blockchain Bitcoin Wallet indir
DİĞER SÜRÜMLER